Connect with Us

Doni të dukeni të bukur dhe të zhveshur?/ Ju duhen këto ushtrime

Kuriozitete

Doni të dukeni të bukur dhe të zhveshur?/ Ju duhen këto ushtrime

Publikuar

-

Dëshira për të pasur një trup ideal është gjithmonë tek femrat. Një bel i hollë, të pasme të ngritura dhe të rrumbullakëta, muskuj, tonifikim dhe pa celulit, janë disa nga kërkesat që kanë të gjitha femrat kur shkojnë në palestra.

8361810-11-1482516089-650-26a902a48b-1482999634

Por janë disa ushtrime që mund ti realizojnë të gjitha këto, pa shumë shpenzime dhe pa u larguar nga shtëpia juaj. Hidhini një sy se cilat janë këto ushtrime dhe realizojini në pak minuta./CityNews

8361410-9-1482490640-650-91ad8ccb03-1482999634 8361460-7-1482488396-650-d440a6f993-1482999634 8361510-000-1482570316-650-2ea6206073-1482999634 8361560-1-1482515532-650-d917d883f1-1482999634 8361610-4-1482485281-650-dc29ddbbeb-1482999634 8361660-3-1482483455-650-dc29ddbbeb-1482999634 8361710-2-1482482515-650-67dcbbfe27-1482999634

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Surpriza me financat dhe karrierën/ Parashikimi i horoskopit për javën e fundit të muajit Shkurt

Publikuar

-

Nga

Dashi Nëse keni arritur ta mbani stresin në punë mënjanë, do të jeni në gjendje të shijoni një kohë të mirë në shtëpi dhe shëndeti juaj do të jetë optimal. Planetet kanë filluar të komplotojnë në favorin tuaj. Ju duhet ta mirëpresni këtë energji të gjallë. Mundohuni të mos ankoheni nëse gjërat bëhen të vështira […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE