Connect with Us

Adoleshentja ruse transformohet si kushdo/ Fotot e saj do ju mahnisin

Kryesore Show Biz

Adoleshentja ruse transformohet si kushdo/ Fotot e saj do ju mahnisin

Publikuar

-

Mesa duket artistja e njohur e makeupit, Alyson Tabbitha paska dhe shumë shoqe si vetja. Artistja ruse, 18 vjeç, që quhet Ilona Bugaeva e ka kthyer veten e vet në një ikonë popi, muzike dhe do habiteni nga puna e saj.

cosplay-ilona-bugaeva-russia-20

Do mendoni se është një dhuratë nga zoti. Nga personazhi i Harry Poter, Hermoibe Granger e deri tek vip-at e Hollywood, ajo arrin të transformohet si një kameleon nën lëkurën e tjetrit./CityNews

Joker, Suicide Scuide

BJvgqcNDZhk-png__700

Selena Gomez

BQSvm7qD50W-png__700

Si Elsa Frozen

BSHFafOAhw_-png__700

Personazh ne Game of Thrones

cosplay-ilona-bugaeva-russia-18-59f0709d6872f__700 cosplay-ilona-bugaeva-russia-19-59f0728dd9943__700 cosplay-ilona-bugaeva-russia-59f05637e059e__700 cosplay-ilona-bugaeva-russia-59f055035bac1__700 cosplay-ilona-bugaeva-russia-59f0557906e36__700

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: