Connect with Us

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Kryesore Show Biz

Aktorja hakmerret ndaj bashkëshortit/ Sapo bëri mesazhin e ditëlindjes më të bukur në Twitter

Publikuar

-

Interneti e ka kurorëzuar Ryan Reynolds, mbretin e Twitter, por çdo mbret ka nevojë për një mbretëreshë. Për fat të mirë, bashkëshortja e tij Blake Lively sapo ka dëshmuar se ajo është e duhura. Blake ka bërë një tweet që përgëzoi Ryan në ditëlindjen e tij 41, dhe mesazhi tregon se të dy e meritojnë njëri-tjetrin.

birthday-revenge-tweet-blake-lively-ryan-reynolds-12

 

Për ta kuptuar, megjithatë, duhet të kthehemi prapa. Më 26 gusht, Reynolds uroi për një ditëlindje të lumtur gruan e tij për 30 vjetorin. Ai ngarkoi një fotografi të tyre në llogaritë e tij të mediave sociale me titullin “Ditëlindje e lumtur për gruan time të mahnitshme”. E papritura ishte se ai kishte vendosur një foto të të dyve por kishte hequr atë, kryesoren.

birthday-revenge-tweet-blake-lively-ryan-reynolds-11

Por çdo gjë rrotullohet. Blake u kthye prapa dhe për ditëlindjen e burrit të saj ajo ka postuar një foto të tij me një tjetër Ryan, Gosling, duke u përqëndruar më shumë tek personi tjetër. Interneti e pëlqeu  majën e saj shtesë të kripës, duke pëlqyer postin mbi 1,2 milion herë dhe retëeeting atë më shumë se 300K herë. Shkoni poshtë për të parë postimet e tyre./CityNews

rtyuik

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: