Connect with Us

Foto/ 10 Kimono që ju duhen patjetër këtë vjeshtë

Fashion

Foto/ 10 Kimono që ju duhen patjetër këtë vjeshtë

Publikuar

-

Kimonot janë një trend që po përhapet me shpejtësi si një element kryesor këtë sezon. Nëse keni menduar që ky trend vdes kur mbaron vera, e keni gabim, mendojeni dhe një herë! Sepse, me kimonot që variojnë në ngjyra, pëlhura dhe gjatësi, ne jemi të sigurt se do të bëjnë një paraqitje të bukur në çdo sezon.

Ne kemi dalluar të famshëm dhe njerëz të zakonshëm, njësoj, duke veshur trendin kimono. Nëse keni zgjedhur një fustan sipas trupit dhe sandale, apo xhinse të ngushta, kimonot janë një zgjidhje e përkryer që shkon me të gjitha. Shikoni tendencat e kimonove që do bëjnë namin këtë sezon./CityNews

Pic-1-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-Gab-Union-For-NYCo Pic-2-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-Dandychic-Amazon Pic-3-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-ASOS-Curve-Embellished-Kimono Pic-4-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-Petite-Char-Premium-Oriental-Floral Pic-5-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-Printed-Kimono-With-Faux-Fur Pic-6-You-Need-These-10-Kimonos-in-Your-Life-this-Fall-Contrasting-Patchwork-Kimono Pic-7-You-Need-These-10-Kimonos-In-Your-Life-This-Fall-Black-Satin-Embroidered-Stripe-Sleeve-Kimono-Jacket Pic-8-You-Need-These-10-Kimonos-In-Your-Life-This-Fall-Velvet-Burnout-Long-Kimono Pic-9-You-Need-These-10-Kimonos-In-Your-Life-This-Fall-Grey-Burnout-Paisley-Print-Kimono Pic-10-You-Need-These-10-Kimonos-In-Your-Life-This-Fall-Free-People-Embroidered-Kimono

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Fashion

Tendencat e fundit të modës/ Vajzat më të famshme tregojnë si duhet të visheni këtë sezon

Publikuar

-

Nga

Personat e parë që përqafojnë tendencat e fundit të modës janë personazhet e famshme. Duke qenë se frekuentojnë shfaqje të ndryshme të modës dhe shumica prej tyre kanë stilistë personal, shpesh na tregojnë kombinimet më perfekte që duhet të jenë pjesë e përditshmërisë. Për tu dukur sa më në formë dhe elegant ne poi u […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

FOTO-Të vishesh si Kylie Jenner/ Miliarderja tregon kombinimin perfekt

Publikuar

-

Nga

Kylie Jenner është një nga influencueset më të mëdha të rrjeteve sociale. Miliona njerëz e ndjekin atë dhe pëlqejnë çdo postim të saj. Për shumë vajza ajo është një frymëzim që nga mënyra se si bën make up dhe deri tek mënyra se si vishet. Ndaj dhe Jenner në çdo dalje të saj tregohet shumë […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Modelja më seksi e palestrës/ 10 fotot e fundit të Ana Cheri që po marrosin meshkujt

Publikuar

-

Nga

Ajo është një nga femrat më seksi dhe një nga influencueset më të ndjekura në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për modelen e palestrës Ana Cheri, e cila çmend ndjekësit me format e saj bombastike. Edhe pse e martuar ajo nuk nguron të pozojë topless apo me të brendshme seksi. Ana numëron më shumë se 12 […]

LEXO TE PLOTE
" "

Fashion

Miset që tërhoqën vëmendjen me veshjet tradicionale/ Fotot më të çuditshme të konkurrenteve të Miss Universe 2019

Publikuar

-

Nga

Kompeticioni i bukurisë Miss Universe 2019 u mbajt në studiot e Tyler Perry në Atlanta të shtunën. Gjatë prezantimit të veshjeve të tyre kombëtare, që u zhvilluar dy ditë para finales, çdo konkurrente prezantoi veshjen kombëtrae të vendit të saj. Shumë nga kostumet ishin me detaje të hollësishme dhe disa nga garueset kishin shfaqur deri […]

LEXO TE PLOTE