Connect with Us

Babai burgoset 18 vite pasi vrau vajzën e adoptuar/ E përshkruante si një djall

Kuriozitete

Babai burgoset 18 vite pasi vrau vajzën e adoptuar/ E përshkruante si një djall

Publikuar

-

Një instruktor palestre është burgosur për 18 vjet për vrasjen e vajzës së tij të adoptuar 18 muajshe që ai e përshkroi si “Djall i veshur si një foshnje”. 31-vjeçari ka treguar një katalog të lëndimeve, duke përfshirë plagët, një këmbë të thyer dhe një rënie poshtë shkallëve gjatë muajve që ishte kujdesur për Elsie.

Ajo vdiq katër ditë pasi u dhunua keq dhe kishte një frakturë të thyer.

Gjykatësja tha: “Elsie ishte vetëm 18 muajshe kur e vrave, një fëmijë të ri, të pambrojtur.

Elsie ishte një fëmijë e shëndetshme para se ajo të vritej nga babai i saj adoptues më 25 maj 2016.

Gjykatësja Crown Cardiff dëgjoi burrin, i cili plasi në lot, dhe thoshte për foshnjën që është një “Djalli i veshur si një foshnjë’’./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: