Connect with Us

Travis Scott kapet mat duke tradhëtuar Kylien shtatzënë

Kryesore Show Biz

Travis Scott kapet mat duke tradhëtuar Kylien shtatzënë

Publikuar

-

Siç e keni dëgjuar deri tani, Kylie Jenner pret fëmijën e saj të parë. Ylli i realitetit 20-vjeçar dhe kozmetika ka mbetur shtatzënë me të dashurin Travis Scott.

Por, thashethemet e tradhëtisë të Scott ndaj Kylie kanë qarkulluar për disa kohë që kur ata të dy janë lidhur, dhe tani, Kylie më në fund po vepron. Në vend të prishjes së mardhënies me Scott, ajo po merr një qasje krejtësisht të shëndetshme ndaj situatës duke e vënë Scottin nën 24 orë mbikëqyrje.

Sipas Radar Online, Kylie “po planifikon të ndërtojë një shtëpi për Scottin në vendin e tij të ardhshëm, me kamerat e sigurimit të teknologjisë së lartë që do të raportojnë çdo lëvizje të tij”. “Ajo nuk dëshiron që ai të jetojë me të në shtëpinë e saj, por vetëm ta ketë afër,” ka thënë një i brendshëm për Holliwood Gossip duke shtuar:

“Ajo thotë se ai duhet të jetë afër foshnjës, dhe ajo dëshiron ta mbajë atë nën vëzhgim.”

Pra, ndëshkimi i Travisit për radhëtinë e tij është një rezidencë në Calabasas./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: