Connect with Us

Njerëzit kanë vendosur se cila është e preferuara e tyre/ Meghan Markle apo Kate Middleton?

Kryesore Show Biz

Njerëzit kanë vendosur se cila është e preferuara e tyre/ Meghan Markle apo Kate Middleton?

Publikuar

-

Kemi pritur gjatë të shikojmë Princ Harry dhe Meghan Markle bashkë. Të hënën çifti shpalli fejesën e tyre dhe më vonë bënë një intervistë gati 26 minutëshe, ku tregonin se si ishte gruaja e ardhshme e princ Harry.
Diskutuan mbi çdo gjë, nga mbretëresha e deri tek fëmijët mbretërore. Shumë njerëz nuk rrinin dot pa bërë një krahasim mes të fejuarës së princit dhe gruas së princit tjetër, William.


Kate dhe Will kanë bërë të njëjtën gjë, duke dhënë dhe një intervistë të ngjashme në vitin 2010.


Nuk është një garë, por njerëzit kanë filluar të zgjedhin të preferuarën e tyre. Shumë komentues kanë zgjedhur Meghan më parë se Kate, dhe arsyet janë të çuditshme.

Disa nga vokali i zërit, të tjerë për aparencën, ndërsa disa komentues shprehen se Meghan është më konfidente se Kate./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: