Connect with Us

Ish- bashkëshorti i Meghan Markle ka përgjigjen perfekte mbi lajmin e fejesës së saj me Princin Harry

Kryesore Show Biz

Ish- bashkëshorti i Meghan Markle ka përgjigjen perfekte mbi lajmin e fejesës së saj me Princin Harry

Publikuar

-

Para se Meghan Markle të bëhej e fejuara e një prej beqarëve më të njohur në botë, ajo ishte martuar më parë.

Aktorja 36-vjeçare dhe humanitare ishte bashkëshortja e producentit televiziv Trevor Engleson, i cili është i njohur për punën e tij në “Remember Me” të Robert Pattinson.

Çifti u martua në vitin 2011 pasi ata filluan të takoheshin në vitin 2004, edhe pse u divorcuan nga gushti i vitit 2013.

Por tani prodhuesi ka bërë tituj për ‘hakmarrjen e pamëshirshme’ kundër ish-gruas së tij, në formën e një shfaqjeje të re televizive.

Shfaqja do të përshkruajë në mënyrë kontraverse një çift të divorcuar dhe Familjen Mbretërore Britanike.

Shfaqja është vendosur të jetë një komedi, dhe ka të bëjë me një njeri që duhet të ndajë kujdestarinë e fëmijës së tij me familjen pasi ish-gruaja e tij martohet me një princ.

Meghan dhe Trevor nuk kanë fëmijë, dhe është pohuar në mënyrë të përsëritur se skenari për shfaqjen nuk bazohet tek çifti.

Megjithatë, ajo bazohet në ngjarjet e jetës reale pas një bisede që Trever Engelson kishte bërë me shokun e producentin Dan Farrah./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: