Connect with Us

Mënyra se si milioneri po udhëton me familjen e tij pa shpenzuar asnjë para

Kuriozitete

Mënyra se si milioneri po udhëton me familjen e tij pa shpenzuar asnjë para

Publikuar

-

Kjo është një familje e rrallë, dhe shumë me fat mbi të gjitha. Po përjetojnë një jetë ëndrrash pa harxhuar asnjë para. Kjo familje i ka filluar udhëtimet që në kohën kur prindërit e tyre u takuan në Russi gjatë një misioni. Pas misionit ata filluan të takoheshin derisa e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe me dy fëmijë më pas.

Garret shiti Snapchat për 54 milionë dhe nga ajo kohë vendosi të hiqte dorë nga puna dhe të udhëtonte me familjen e tij.

Mënyra se si po udhëtojnë falas ka të bëjë me sponsorët që marrin nga mediat online, dhe filluan ti ndajnë udhëtimet me fansat në Instagram dhe YouTube.

Dhe kjo është mënyra se si kjo familje udhëton falas. Pasi kompanitë, hotelet i presin falas, në këmbim të reklamimit online. /CityNews 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: