Connect with Us

Kartolina e Krishtlindjeve bëhet virale në këtë familje/ Njerëzit vunë re një detaj qesharak

Kuriozitete

Kartolina e Krishtlindjeve bëhet virale në këtë familje/ Njerëzit vunë re një detaj qesharak

Publikuar

-

Periudha e festave ka ardhur dhe njerëzit po nxitojnë të zbukurojnë shtëpinë, pemën dhe të bëjnë foton e përvitshme të Krishtlindjeve. Është koha kur familja mblidhet bashkë, flasin dhe dhurojnë dashuri mes njëri tjetrit. Nëse jeni ai person në familje që akoma nuk e ka gjetur njeriun e jetës, atëherë jeni shumë të ngjashëm me Emilyn.

20 vjeçarja Emily Seabright vendosi që këtë vit të bëntë diçka ndryshe. Në kartolinën e Krishtlindjeve të familjes së saj, secili prej tyre do mbante para vetes një karton me një shkrim në të.

Njëri po priste fëmijë dhe shkruan në të që ishin të emocionuar, një çift tjetër i fejuar, dhe kur rradha erdhi tek Emily ajo shkroi vetëm emrin e saj.

Kjo foto bëri xhiron e rrjetit dhe të gjithë reaguan për këtë foto. Madje kishte dhe nga ata që kanë qënë në të njëjtën situatë si Emily dhe ndanë foton e tyre në Twitter./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: