Connect with Us

Çifti i njohur i showbizit debatojnë në mes të restorantit

Kryesore Show Biz

Çifti i njohur i showbizit debatojnë në mes të restorantit

Publikuar

-

Çifti jonë i preferuar i showbizit David Bekham dhe Victoria përjetuan krizën e tyre të parë në publik pas shumë vitesh bashkë. Por mesa duket gjërat nuk janë ashtu siç duken.

Revista gjermane ‘Ok’ ka zbuluar një zënkë publike në një restorant mes të dyve, për një person të tretë.

Revista zbulon tonet e ngritura që ish-Spyce Girl dhe ish-futbollisti kanë patur në restorantin e njohur Santa Monica. Zënka ka lindur për këngëtaren Mary Charteris. David është takuar me të gjatë një koncerti në verë.

Victoria i ka folur me zë të lartë:

Kush mendon se je?”

Ish këngëtarja njihet si një person shumë i kontrolluar në publik. Sipas të njëjtit lajm që publikon revista, zënka nuk lidhet me besnikërinë e David, se sa më shumë për faktin se Victoria po humbet fugurën e saj. Çifti kanë 18 vite martesë dhe janë prindër të katër fëmijëve./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: