Connect with Us

Kim Kardashian zbulon kartolinën e Krishtlindjeve me fëmijët e saj protagonistë

Kryesore Show Biz

Kim Kardashian zbulon kartolinën e Krishtlindjeve me fëmijët e saj protagonistë

Publikuar

-

Kim Kardashian sapo ka treguar për fansat kartolinën e përvitshme të Krishtlindjes. Është më e bukur se vitet e tjera, pasi në të shfaqet Saint dhe North. Kim do tregojë çdo ditë një foto, deri me 25 dhjetor. Dy fotot e para ishin të djalit të saj Saint, i cili ishte afër disa dhuratave dhe pak më larg kishte një pemë gjigande.

Fotoja e dyte ishte një foto ku protagonist kishte North, vajzën e saj e cila kishte ngritur kokën lart për të parë Kim.

Fotot ishin të bëra nga Eli Linnez dhe quhen ’25 ditët e Krishtlindjeve’.

Kim gjithashtu ka ndarë foto të bashkëshortit Kanye me Eddie Murphy dhe Chriss Rock./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: