Connect with Us

Kim Kardashian ka ndarë me fansat kartolinën e Krishtlindjes në pjesë të ndara

Kryesore Show Biz

Kim Kardashian ka ndarë me fansat kartolinën e Krishtlindjes në pjesë të ndara

Publikuar

-

Familja Kardashian-Jenner ka një histori të gjatë për ndarjen e kartolinave të Krishtlindjeve me miqtë, familjen dhe, më e rëndësishmja, me fansat. Ju keni parë, se gjatë katër ditëve të fundit Kim Kardashian ka qenë duke postuar ngadalë copa dhe pjesë të kartolinës  përshëndetëse të familjes në kanalet e saj të mediave sociale.

Kim, i ka quajtur “25 Ditët e Krishtlindjeve”, dhe ndau pjesën e parë të enigmës së Kardashian-Jenner me 1 dhjetor. Ajo zbuloi gjithashtu se imazhet u bënë nga fotografja Eli Russell Linnetz.

Më pas, më 2 dhjetor, Kim ndau një pjesë të një fotoje që tregon vajzën e saj, North West. Në imazh ka edhe dy femra, njëra prej të cilave duket të jetë Kim-edhe pse me familjen Kardashian-Jenner, nuk i dihet.

Dhe më 3 dhjetor, Kim vazhdoi me kartolinat e Krishtlindjeve duke shfaqur një imazh të djalit të Kourtney, Reign Aston Disick.

Një gjë që ne e dime është që karta e këtij viti ka të bëjë me gratë dhe fëmijët e familjes./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: