Connect with Us

Gruaja bën 30 operacione për t’u dukur si pornstarja e preferuar e të dashurit

Femra

Gruaja bën 30 operacione për t’u dukur si pornstarja e preferuar e të dashurit

Publikuar

-

Një grua që i është nënshtruar 30 operacioneve për t’u dukur si yjet pornografikë të preferuar të dashurit të saj, e ka lënë atë dhe tani i vjen keq që bëri ndryshime kaq të mëdha për të kënaqur të dashurin e saj.

22 vjeçarja nga Hong Kongu tha se e kuptoi se i dashuri i saj kurrë nuk do të ishte i kënaqur me pamjen e saj pavarësisht operacioneve që ajo kishte kryer.

Gruaja e re shtoi se nëse do të ishte e mundur të kthehehej ashtu si kishte qenë më parë do ta bënte menjëherë.

Ajo u takua me të dashurin kur ishte vetëm 21 vjeç dhe tha se shpesh ai e kritikonte pamjen e saj.

Në një përpjekje për ta kënaqur atë, ajo iu nënshtrua një operacioni plastik që ndryshoi gjithçka rreth fytyrës së saj duke përfshirë ballin, buzët, qepallat dhe hundën e saj dhe duke e lënë atë të dukej si një person krejt tjetër.

Ajo u tha ndjekësve të saj në rrjetet sociale se sa herë që ata kryenin marrëdhënie seksuale, i dashuri i saj shikonte video pornografike me gra me gjinj dhe të pasme të mëdha.

Por kur ajo u shfaq me gjoks më të madh ai jo vetëm që nuk arriti të vlerësonte përpjekjen e të dashurës, ai madje kërkoi të dinte pse ajo kishte bërë ndërhyrje.

Menjëherë pas kësaj ajo i dha fund mardhënies.

Duke folur për pamjen e saj të re, ajo shtoi: “Mund të kem një fytyrë shumë të rreme, por kam një zemër më të vërtetë se shumica.”/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: