Connect with Us

Revoltohet Rovena Stefa: “Elhaida, Samanta, Fifi, Stresi e keni treguar veten të dobët dhe aspak artistë siç pretendoni”

Kryesore Show Biz

Revoltohet Rovena Stefa: “Elhaida, Samanta, Fifi, Stresi e keni treguar veten të dobët dhe aspak artistë siç pretendoni”

Publikuar

-

Debatet dhe sherret e vogla mes këngëtarëve të “Kënga Magjike” vazhdojnë edhe sot, një lloj siç ka ndodhur edhe në vitet më parë.

Mes shumë këngëtarësh të revoltuar ka qenë edhe Rovena Stefa, e cila tregon se kënga e saj ka qenë shumë e mirë, por këngëtarët nuk e kanë votuar që të dilnin vetë në krye.

Madje në një postim në Instagram ajo ka nxjerrë disa prej emrave të këngëtarëve që e kanë votuar me 0 pikë.

“Elhaida, Endri & Stefi ,Samanta, Fifi, Stresi, Mentori e shumë të tjerë që nuk mbaroj deri nesër duke i përmendur, kanë votuar me 0 pikë këngën time, por dhe shumë të tjera brenda këngëve fituese në mënyrë që këta vetë të dilnin në krye, duke shtypur të tjerët.
Vetëm 70 pikë mungonin që unë të isha në finale dhe janë pikërisht pikët që mungojnë nga këta më sipër. Ju i patë votat e mia për 5 vendet e para që mbrëmë u shpallën në krye. Po të njëjtët këta e vlerësuan Rovin me 0, të njëjtën Rovenë, që u nominua në finalen e mbrëmshme nga vetë stafi i “Këngës Magjike” me çmimin e interpretimit. Flm të gjithëve që patën kaq frikë nga unë, e keni treguar veten të dobët dhe aspak artistë siç pretendoni që jeni! Në fund të fundit Populli e di. Punë të mbarë në Pazare të tjera!
P.S. Ngjyra blu tregon që votimi është 0.”- ka shkruajtur Rovena përbri fotos së votimeve të disa prej këngëtarëve pjesëmarrës./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: