Connect with Us

Ish- banorja e Big Brother bëhet nënë, zbuloni emrin e veçantë të vajzës së saj (FOTO)

Kryesore Show Biz

Ish- banorja e Big Brother bëhet nënë, zbuloni emrin e veçantë të vajzës së saj (FOTO)

Publikuar

-

Ajo është nënë e një vajze dhe tashmë është bërë nënë për herë të dytë, po me një vajzë. Në  mëngjesin e ftohtë të dhjetorit ish-banorja e Big Brother, Jona Kalemaj ka sjellë në jetë vogëlushen e saj që i ka lumturuar shpirtin për herë të dytë.

Përmes një postimi në “Instagram”, Jona na ka treguar vogëlushen e saj, si edhe emrin e veçantë që i kanë vënë. Duke qenë se jemi në muajin e festave, Jona ka zgjedhur për vajzën e saj emrin Santa. Me një poezi të shkurtër Jona i uron mirëseardhjen në jetë bukuroshes Santa.

“Mirëmëngjes e bukur botë
Mirëmëngjes i ftohti muaj
Ja ku erdha unë plot lot
Ja ku jam dhe unë mes tuaj

Botës sot ju shtova unë
Kaq e vockël sa një dorë
Kam dhe emër, sot ma vunë
Është i shenjtë si ky dhjetor

Quhem SANTA, emri im
Qofsha kështu vërtet në jetë
Do e bej unë të parin urim
“Mirë se ju gjeta me shëndet” /CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: