Connect with Us

E premtja vjen shpejt: Veshjet e fundjavës që duhet t’i keni se s’bën në dollap

Fashion

E premtja vjen shpejt: Veshjet e fundjavës që duhet t’i keni se s’bën në dollap

Publikuar

-

Pas një javë super të lodhshme, gjithçka mund të të shlodhë është ideja që më vonë do të dalësh për 1,2,3 gota. Por e gjithë mbrëmja do të bëhet më e bukur nëse nuk humbisni kohë për të zgjedhur  rrobat! I njëti avaz dhe sërish nuk zëmë mend! Gjithsesi për t’i kursyer vetes kohë dhe stres janë disa veshje të cilat duhet të jenë në dollapin tuaj për çdo rast.

Fustani i shkurtër në formë korseje. Duhen 5 sekonda për ta veshur, por kush mund t’ju harrojë pasi hyni në club?

Një xhaketë me krahë të hapur është domosdoshmëri. S’ka rëndësi sa thjesht jeni veshur, një xhaketë e tillë do të ndryshojë krejtësisht pamjen tuaj.

Nëse e keni flakur atë fundin xhins të viteve 2000, keni bërë gafë. Garderoba s’është e njëjtë pa të!

Xhinset janë shpikja më e mirë që i është dashur njerëzimit. Imagjinoni pastaj kur gjeni ato që janë prerë për ju!

Një bluzë-trup (body) ju duhet patjetër. Me atë dhe një palë pantallona klasike, problemi u zgjidh.

Fustani i mëndafshtë ose siç njihet ndryshe fustani që të lë pa frymë. Rripat e hollë, copa që rrëshket në trup e bën këtë model të mos vdesë kurrë.

Ok, për këto çizme ia vlen edhe nëse të duhet të kursesh gjithë vitin/CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: