Connect with Us

Këto janë 10 dhuratat që nuk duhet të bëni në fundvit

Kuriozitete

Këto janë 10 dhuratat që nuk duhet të bëni në fundvit

Publikuar

-

Është e vërtetë që dhuratat i pëlqejnë të gjithë, por në shumë raste ato përfundojnë nëpër cepa dollapësh që nuk hapen asnjëherë. Që mos të rrezikoni shihni këtë listë dhuratash që nuk duhet të bëni!

10- Fotot e personalizuara në mur; janë bërë aq të zakonshme aq edhe të mërzitshme
9- E çfarë arsye keni për të dhuruar kafe në fundvit?! E shumta, mund të pranohet çaji…
8 – A mendoni se duket ende origjinale, në vitin 2018-të një mbajtëse çelësash si dhuratë?
7- Njerëzit i blejnë vetë këllëfët e telefonave apo pajisjeve të tjera elektronike, nuk kanë nevojë t’ua dhuroni ju!
6- Batanije termike
5- Duhet ta dini që sa herë dhuroni reçelëra apo pate të ndryshme frutash, përfundojnë në një cep të harruar të dollapit!
4-Stoli të ndryshme, të padobishme për shtëpinë!
3-Një thekëse…Ca më tepër fantazi!
2- Libri është gjithnjë dhuratë e bukur por për Krishtlindje mund të dhuroni diçka më gazmore.
1- Çfarë? Edhe një kartolinë e shkruar me humor do të ishte më mirë se një gjë e bërë nga halli…/CityNews

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: