Connect with Us

Trendet e bukurisë që do zhduken në 2018-ën

Femra

Trendet e bukurisë që do zhduken në 2018-ën

Publikuar

-

Kemi lajme të mira dhe lajme të këqija. Lajmi i mirë është që vitit 2017 po i vjen një fund, dhe me këtë nënkuptojmë që dhe trendeve të çuditshme po i skadon koha. Por lajmi i keq lidhet dhe me të mirin, që trendet e make up-it poi kin pak nga pak dhe po i lënë vendin të rejave.

Nisim që nga thonjtë me dekor si gjarpër dhe me ngjyra të shëndritshme, e deri tek buzët që lyhen me buzëkuq neon, i cili të jep përshtypjen sikur do shkosh në një planet tjetër.

Çdo gjë që ka të bëjë me spinnera, dhe mbi të gjitha ato të cilat kanë makeup brenda. Apo vetullat të cilat ishin të dizenjuara në mënyrë të çuditshme./CityNews

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Femra

Tre rregulla bukurie që do t’ju bëjnë të dukeni mirë pa u munduar shumë

Publikuar

-

Nga

keshilla bukurie

Mblidh flokët gjatë gjumit Mund t’i kapësh me një lidhëse, apo thjesht t’i largosh nga fytyra. Është shumë e rëndësishme që të largosh flokët nga fytyra gjatë gjumit.  Flokët kanë elemente të dëmshëm si pluhur apo elemente të tjera, që mund të shkojnë në lëkurën e fytyrës gjatë gjumit. Hiq makeup-in para se të flesh […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Brenda mendjes së grave/ Ju zbulojmë fantazitë më të errëta të tyre

Publikuar

-

Nga

fantazite e grave

Një studim tregon se gratë mund të arrijnë orgazmën edhe me anë të imagjinatës. Ajo çka imagjinojnë më shumë gratë është një burrë i tretë në marrdhënien e tyre. Një tjetër  ekspert shprehet, se gratë nuk kanë fantazi seksuale që lidhen me përdhunimet. Gjithsesi ato mund të “aktrojnë” sikur janë duke përdhunuar për të përmbushur fantazitë […]

LEXO TE PLOTE

Femra

Cilësitë e një gruaje me klas/ Nuk kanë të bëjnë aspak me veshjet e shtrenjta

Publikuar

-

Nga

cilesite e nje gruaje me klas

Edukatë dhe mirësjellje Një grua me klas nuk është kurrë agresive, ajo e ngre zërin shumë rrallë dhe i trajton të tjerët me respect dhe mirësjellje. Është shumë e gatshme që të zgjidhë problemet dhe keqkuptimet me dialog. Nuk i ka qejf thashethemet dhe nuk i kushton aspak rëndësi fjalëve që thuhen për dikë, apo […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: