Connect with Us

Familja nuk i beson syve pasi panë fotografitë e realizuara nga një profesionist

Kuriozitete

Familja nuk i beson syve pasi panë fotografitë e realizuara nga një profesionist

Publikuar

-

Një foto vlen sa një mijë fjalë thotë populli. Dhe një foto qesharake, apo e tmerrshme sa një mijë të qeshura. Gjithçka filloi me familjen Zarings e cila dëshironte të bënte disa foto profsionale me një fotograf. Ata dolën në park, çifti, fëmijët dhe të moshuarit. Paguan 250 dollarë për setin fotografik.

Kur rezultati iu erdhi në shtëpi ishtë qesharak. Fytyrat e tyre ishin si në filmat vizatimorë, hijet ishin kudo. Fytyrat të kthyera në ngjyrë gri.

Pam Zarings tha se kërkoi për fotot origjinale, dhe se nuk kërkon dëmshpërblim. Përkundrazi, i dëshiron këto foto, pasi tregon se janë një kujtim shumë i bukur dhe shumë qesharak./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Amerikanët dynden në plazhe/ Thyejnë rregullat e karantinës

Publikuar

-

Nga

Temperaturat e larta kanë bërë që mijëra amerikanë të dynden në plazhet e Kalifornisë Jugore. Plazhet janë mbushur plot edhe pse ndodhen në një periudhë izolimi ku sipas urdhrave të qeverisë duhet të qëndrojnë në shtëpi. Rojtarëve të plazheve u është dashur të zbatojnë një pjesë të udhëzimeve dhe kufizimeve , duke përfshirë mbajtjen e […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Tërheqin meshkujt dhe udhëheqin në një marrëdhënie/ Shenjat më të parezistueshme të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Demi Femrat e lindura nën këtë shenjë janë të mrekullueshme gjë që i bën meshkujt të bien menjëherë në dashuri me to.Femrat e kësaj shenje të zodiakut janë tërheqëse dhe kokëfortë. Ata jetojnë në etikën e tyre, kështu që shumë burra nuk mund të jetojnë me ta. Për të qenë me ta, duhet të tregoni […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Ekipi i NASA krijon ventilatorin për pacientët e prekur nga Covid-19

Publikuar

-

Nga

Inxhinierët në NASA kanë zhvilluar një prototip të ventilatorit nën presion të lartë të përshtatur posaçërisht për të ndihmuar pacientët me koronavirus, sipas agjencisë . Quhet VITAL, ose Teknologjia e Ndërhyrjes së Ventilatorit, e Hapshme në vend. Dhe pasi kaloi një test kritik në Shkollën e Mjekësisë Icahn në Mount Sinai në Neë York në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: