Connect with Us

Zbulohet se si do të vishen trajnerët e “The Voice Kids” në mbrëmjen e parë

Kryesore Show Biz

Zbulohet se si do të vishen trajnerët e “The Voice Kids” në mbrëmjen e parë

Publikuar

-

Vetëm dy ditë na ndajnë nga startimi i spektaklit më të ri për fëmijë. “The Voice Kids” do të nis të premten në 19 janar dhe pjesë e jurisë do të jenë emrat e njohur: Miriam Cani, Eneda Tarifa, Aleksandër Gjoka dhe Renis Gjoka.

Tashmë kemi zbuluar se si do të vishen trajnerët në netët e pjesës së parë të “The Voice Kids”.

Aleksandër Gjoka do të shfaqet me një xhaketë lëkure ngjyrë kafe dhe me kapelën e tij të zezë që tashmë e identifikon, ndërsa Renisi ka zgjedhur të jetë më klas dhe elegant me një këmishë me jelek.

Eneda Tarifa do të shfaqet me një fustan-xhaketë me mëngë të prera, një veshje moderne që plotëson figurën e saj skenike.

Ndërsa Miriam Cani ka zgjedhur një fustan tyl me mëngë të fryra, të cilat e tregojë si një hirushe./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: