Connect with Us

E tradhtoi kur ishte shtatzënë, Melania hakmerret ndaj Trump

Kryesore Show Biz

E tradhtoi kur ishte shtatzënë, Melania hakmerret ndaj Trump

Publikuar

-

Vetëm pak ditë pas lajmeve se Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump e kishte tradhtuar bashkëshorten kur ajo ishte në pritje të djalit, Zonja e Parë e Amerikës, Melania Trump ka bërë lëvizjen e parë.

Ajo nuk do t’i bashkohet bashkëshortit për udhëtimin drejt alpeve zvicerane për mbledhjen vjetore të Davos. Thuhej se Melania do t’i bashkohej presidentit me grupin e sekretarëve të kabinetit për mbledhjen vjetore të miliarderëve, industrialistëve dhe investitorëve.

“U përcaktua se kishte shumë plane dhe çështje tjera, prandaj zonja Trump nuk do të udhëtojë për në Davos”,  tha zëdhënësja e saj, Sephanie Grisham për Dailymail.

Lami erdhi pikërisht pasi dyshimeve se Trump kishte një lidhje me pornostaren Stormy Danieles në vitin 2006.

Wall Street Journal ka raportuar se avokati i presidentit organizoi një pagesë prej 130 mijë dollarë para zgjedhjeve në një marrëveshje që e ndalon të flasë për marrëdhënien seksuale. Thuhet se në kohën kur Trump ka kaluar një natë me pornostaren, Melania ishte shtatzënë me djalin e saj, Barron./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: