Connect with Us

Foto/ 10 aktoret më të bukura Indiane

Kryesore Show Biz

Foto/ 10 aktoret më të bukura Indiane

Publikuar

-

Bukuria e grave aziatike ka qenë gjithmonë legjendare dhe ne mund ta shohim lehtë pse. Shumica e njerëzve mendojnë se është magji, por këto gra e kuptojnë plotësisht origjinën e hijeshisë së tyre. Ajo qëndron në traditat mijëvjeçare, edukimin e veçantë dhe orët e trajtimeve që përdorin për tu dukur mrekullueshëm 24/7. Megjithatë, ne mbetemi të habitur sa herë që shohim një bukuri të tillë. Duket pothuajse mbinatyrore! Këtu janë 10 bukuritë aziatike të tronditëse që duken thjesht të papërmbajtshme./CNA.al

Aishwarya Rai

Claudia Lynx

Cyrine Abdelnour

Freida Pinto

Haifa Wehbe

Priyanka Chopra

Ravshana Kurkova

Saba Mubarak

Sofia Boutella

Zhang Ziyi

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: