Connect with Us

Jay Z zbulon të gjitha sekretet/ Beyonce nuk u divorcua dhe pas tradhëtisë për…

Kryesore Show Biz

Jay Z zbulon të gjitha sekretet/ Beyonce nuk u divorcua dhe pas tradhëtisë për…

Publikuar

-

Reperi Jay-Z ka folur hapur në lidhje me martesën e tij me bashkëshorten e tij Beyonce  dhe zbuloi se përse ata vendosën të shpëtonin marrëdhënien e tyre, në vend që të divorcoheshin pasi ai e tradhëtoi atë.

Gjatë një interviste për CNN, ai deklaroi se ai dhe Beyonce kishin zgjedhur të “luftonin për dashurinë”.

Ai tha: “Ajo është shpirti im binjak, personi që unë dua.

“Për ne, ne zgjodhëm të luftonim për dashurinë tonë, për familjen tonë, për t’i dhënë fëmijëve tonë një rezultat tjetër, për ta thyer atë cikël për burrat dhe gratë e zeza”.

Jay shtoi se çelësi për të punuar përmes vështirësive martesore, pavarësisht nga fama e tyre, janë “mjetet për të ecur përpara”.

Ai shtoi: “Ne kurrë nuk ishim një çift i famshëm, ishim një çift që ndodhi të jetë i famshëm. Ne jemi njerëz të vërtetë”./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: