Connect with Us

Tradhtoi miliarderen?/ Krimineli i bukur puthet me modelen

Kryesore Show Biz

Tradhtoi miliarderen?/ Krimineli i bukur puthet me modelen

Publikuar

-

Fotografia e tij si i dënuar në 2014-n i ndryshoi jetën dhe që atëherë ka nisur një karrierë të suksesshme në modeling.

Jeremy Meeks tregoi se ka përparuar, që pas daljes së tij nga burgu, ndërsa u pa duke pozuar me modelen Olga Buzova, gjatë regjistrimit të një fushate të re mode, në Moskë, të mërkurën.

Ish-krimineli më i bukur në botë, i cili është në një romancë me miliarderen trashëgimtare të “Topshop”, Chloe Green, nga korriku i vitit të kaluar, dukej shumë joshës teksa i dha një puthje në buzë modeles.

Jeremy tregoi se është shumë profesionist para kamerës, ndërsa ishte i veshur me kostum të zi, këmishë të bardhë dhe atlete.

Dyshja dukej sensacionale, teksa u afruan te kamera për t’i ofruar një puthje njëri-tjetrit. E dashura e modelit, Chloe, nuk ishte prezentë gjatë xhirimeve dhe ndoshta Jeremy e kishte përgatitur për skenën pikante.

Chloe dhe Jeremy thuhet se ia vunë sytë njëri-tjetrit gjatë Festivalit të Filmit në Kanë, në maj të 2017-s, kur modeli sfiloi për “Phillip Plein”./CityNews

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: