Connect with Us

Bëri seks në 10 vende të botës, befason vajza me fotot e postuara

Life Style

Bëri seks në 10 vende të botës, befason vajza me fotot e postuara

Publikuar

-

Pak e besojnë këtë. Një vajzë e re britanike ka shkaktuar një tronditje në Facebook për shkak të videove të saj të veçanta.

Ajo pëlqen të udhëtojë nëpër botë dhe, në çdo vend që ajo vizitoi, kreu marrëdhënie seksuale me një njeri, kështu që ajo regjistroi të gjitha orgazmat që përjetoi në udhëtimet e saj.

Emri i saj është Lucy Barlows dhe ajo është 22 vjeç.

Ajo ka qenë për një kohë të gjatë duke udhëtuar  dhe ideja e saj e veçantë është duke shkaktuar një ndjesi në rrjetin social të lartpërmendur.

Kështu, imazhet e veçanta në Facebook tregojnë kënaqësitë e ndryshme që ajo përjetoi në secilën prej destinacioneve të saj.

Duhet të theksohet se orgazmat u kapën brenda çadrës së saj, ku pati takime intime.

Kjo është arsyeja pse i njëjti jorgan shfaqet nën kokën e saj, ndërsa kryen marrëdhënie seksuale.

Djemtë me të cilët ajo kreu marrëdhënie, ishin nga mosha 17 deri në 30 vjeç.

Përdoruesit janë habitur nga galeria e saj e fotove./CNA

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: