Connect with Us

I gjeti foto të një vajze tjetër në celular, e dashura i pret testikujt nga xhelozia

Life Style

I gjeti foto të një vajze tjetër në celular, e dashura i pret testikujt nga xhelozia

Publikuar

-

Një burrë në Kazakistan ka përjetuar momentin më të dhimbshëm të jetës së vet, pasi i janë gjetur disa foto të vajzave të tjera në celular nga e dashura e tij Zhanna.

Kjo e fundit, e tërbuar nga xhelozia që ka ndjerë ka vendosur t’i bëjë një lojë seksi të dashurit të saj dhe më pas është hakmarrë. Ajo i ka lidhur duart dhe këmbët, duke i treguar se do kënqen në një marrëdhënie seksuale ndryshe dhe teksa e ka lidhur i ka bërë me dije se ia ka parë fotot e vajzave të tjera në celular.

Në këtë moment ajo ka marrë një brisk dhe ja ka këputur një nga testikujt të dashurit të saj, ndërkohë që dhe e ka goditur me sende të forta në fytyrë. Ka qenë vetë Zhanna e cila e ka dërguar në spital të dashurin e saj që kishte goxha hemoragji pas këtij akti dhe tani rrezikon deri në 10 vite burg.

Mjekët thonë se djali do ta ketë të vështirë të kryejë marrëdhënie seksuale sërish, ndërkohë që ka humbur çdo shans për të bërë fëmijë. Ndoshta do t’i duhet të kyerjë një transplant testikujsh e më vonë të marrë disa suplemente nga goja në mënyrë që të ripërtërijë nivelin e hormoneve në trup./CNA

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: