Connect with Us

Një udhëtim në çift? 10 vendet perfekte për t’u arratisur

Life Style

Një udhëtim në çift? 10 vendet perfekte për t’u arratisur

Publikuar

-

Ju kujtohet hera e fundit që keni udhëtuar në çift në mënyrë spontane? Ndoshta mund të ketë kaluar shumë kohë, pasi asnjëherë nuk keni gjetur kohën e duhur ose kushtet e duhura financiare.

Por mos harroni se, monotonia është gjëja kryesore që vret pasionin dhe zbeh afeksionin mes njëri-tjetrit.

Me ardhjen e pranverës dhe rritjes së temperaturave, është koha e duhur për të udhëtuar. Me kaq shumë vende për të parë dhe për të vizituar kemi qëndruar brenda Evropës e diku pak më në veri. Kemi zgjedhur 10 vendet perfekte për qetësi, romancë dhe dashuri pa fund.

Këto janë 10 destinacionet perfekte për udhëtimet në çift, disa prej të cilave mund t’i realizoni me pak shpenzime ose mund t’i mendoni si surprizë për 14 Shkurtin:/CNA

Pragë, Republika Çeke

Prague-Czech-Republic

Seville, Spanjë

Seville-Spain

Cotswold, Angli

 

Cotswolds-England

Venica, Itali

Venice-Italy

Paris, Francë

Paris-France

Rothenburg ob der Tauber, Gjermani

Rothenburg-Germany

Copenhagen, Danimarkë

Copenhagen-Denmark

Giethoorn, Holandë

Giethoorn-Netherlands

Bergen, Norvegji 

Bergen-Norway

Ljubljana, Slloveni

Ljubljana-Slovenia

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

" "

Life Style

E gjykojnë veten për çdo lloj gjëje/ 4 shenjat më vetë-kritikuese të horoskopit

Publikuar

-

Nga

Gaforrja Gaforret kalojnë një kohë të gjatë duke u menduar se cila është gjëja e duhur për të bërë dhe cila jo. Gjithashtu harxhojnë shumë kohë duke mbajtur dietat të ndryshme në mënyrë që të humbasin peshë pasi gjithnjë e kritikojnë nëse marrin disa gramë më shumë. Peshqit Peshqit duan që gjithçka të fundksionojë pa […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Materialistë dhe sarkastikë/ Tiparet më negative të Binjakëve

Publikuar

-

Nga

Binjakët janë sarkastikë Binjakët janë njerëz që karakterizohen nga ironia dhe sarkazmë. Sarkazmë mund të jetë e mërzitshme veçanërisht nëse kërkon një këshillë prej tyre. Mund të jenë flirtues Binjakët si shenja të ajrit urrejnë ta lënë veten të bien poshtë. kështu që më mirë do të bënin të rrinin beqarë pasi në një lidhje […]

LEXO TE PLOTE
" "

Life Style

Aktorët e famshëm të serialit turk Bija ime/ Zbuloni çfarë nuk dinit rreth tyre

Publikuar

-

Nga

“Bija ime” është një nga serialet turke më të ndjekura në Shqipëri dhe në shumë vende të tjera. historia e këtij seriali është shumë prekëse dhe e veçantë pasi bëhet fjalë për një vajzë të vogël e cila quhet Ojky që vuan nga një sëmundje e rëndë si dhe mamaja e ka brkatisur duke e […]

LEXO TE PLOTE