Connect with Us

Veshjet që do tju bëjnë të dukeni seksi dhe e veçantë për Shën Valentin 

Life Style

Veshjet që do tju bëjnë të dukeni seksi dhe e veçantë për Shën Valentin 

Publikuar

-

Shën Valentini është një ndër ditët më të këndshme, por duhet të tregoheni të kujdesshme për të mos e prishur atmosferën me përzgjedhjen e veshjes së gabuar.

E rëndësishme është të zgjidhni një veshje që do t’iu bëjë të ndiheni mirë dhe të flisni përmes saj duke i treguar partnerit se ka bërë zgjedhjen e duhur që iu ka juve në krahë.

Duke pasur parasysh se ku do të zgjidhni të festoni, të famshmet shqiptare iu japin disa ide se si të visheni me të kuqe dhe të dukeni seksi dhe jo pjesë e “turmës” së përvitshme./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Life Style

Horoskopi javor sipas astrologut të famshëm italian/ Zbuloni surprizat që ju presin

Publikuar

-

Nga

Dashi Java fillon pozitivisht dhe mbështetet nga një qiell i mirë . Hëna dhe Venusi i favorshëm do të lejojnë përmirësime të vogla. Sipas horoskopit Paolo Fox ju jeni ndër shenjat e pasigurta të zodiakut në këtë fazë dhe duhet të mendoni për ndryshime për të ardhmen e afërt por është gjithashtu e nevojshme të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Nesër në serialin “Lule të vetmuara”/ Gokhan i propozon për martesë Xhemresë

Publikuar

-

Nga

Neriman dyshon se Seher e gënjen për punën e saj të dytë. Zejno ia vë syrin Serkanit dhe nuk heq dorë derisa ta bëjë për vete. Mesude nuk ndahet dot nga Kemali dhe gjen sërish arsye për ta takuar. Kader shet xhaketën dhe këpucët e saj për të fituar para me të cilat telefonon të […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

10 arsyet pse seksi është i mirë për trupin dhe trurin

Publikuar

-

Nga

1. Seksi lëshon kimikate që lehtësojnë dhimbjen Endorfinat janë qetësuesit natyralë të trupit. Gjatë seksit, endorfinat përmbytin trupin dhe trurin, duke lehtësuar çdo siklet. Për disa njerëz, mund të kurojë një dhimbje koke . Kjo mund të jetë për shkak të endorfinave, ose lëshimit të serotoninës neurotransmetuese, gjë që ju bën të ndjeheni të lumtur. […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: