Connect with Us

Dita e Shën Valentinit/ Guida në gjetjen e parfumit perfekt

Fashion

Dita e Shën Valentinit/ Guida në gjetjen e parfumit perfekt

Publikuar

-

sekretet e aromes parfumi

Dita e Shën Valentinit është fare pranë dhe nëse jeni duke kërkuar për një dhuratë ose dëshironi të trajtoni veten, një aromë joshëse është mënyra e përkryer për të përqafuar festën e dashurisë.

Një ndër dhuratat më të preferuara për këtë vit është parfumi.

Kështu përse të mos blini një parfum për veten, por cili është ai i duhuri.

Këtu do të gjeni një listë me parfumet të cilat mund t’ju përshtaten më mirë në këtë ditë./CNA.al

Absolute Pour Femme i Gucci Guilty

Jo Malone- Velvet Rose

Viktor & Rolf’s Flowerbomb Nectar

Skandal i Jean Paul Gaultier ose ‘You’ i Glossier

Noir Crystal i Versace

Përzierja private e Tom Fordit Vanille Fatale

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: