Connect with Us

Artisti me famë botërore në Karaibe me këngëtaren shqiptare!

Kryesore Show Biz

Artisti me famë botërore në Karaibe me këngëtaren shqiptare!

Publikuar

-

Të krijosh nga asgjëja albume e material muzikore nuk është aq e thjeshtë dhe prandaj, artistët e njohur ndërkombëtarë zgjedhin të pushojnë në vende të largët si ishujt Fixhi, Santa Monica, ishujt Karaibe etj.

Pak javë më parë, këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa u zhvendos në Karaibe ku po regjistrin albumin e saj të ardhshëm, ndërkohë këtë periudhë kohe në të njejtin vend ndodhet edhe këngëtari i njohur, Shawn Mendes.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edhe Shawn, njësoj si Dua, po regjistron albumin e tij të ri që pritet të vijë këtë fillim viti.

Duke qenë se të dy ndodhen në të njejtët studio, fansat e dy këngëtarëve dhe mediat e huaja kanë aluduar se të dy shumë shpejt do të na sjellin një bashkëpunim me njëri tjetrin.

Epo, derisa t’i shohim të dy në një klip, nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: