Connect with Us

Foto/ Si të visheni këtë Shën Valentin  

Fashion

Foto/ Si të visheni këtë Shën Valentin  

Publikuar

-

Pavarësisht se do të dilni me shoqërinë ose në një darkë romantike, një darkë nën dritën e qirinjve me dikë special, dita e Shën Valentinit është momenti perfekt për të shtuar pak emocione.

Zgjidhni një fund delikat me dantellë, pantallona lëkure ose kompletoni paraqitjen tuaj të mbrëmjes me një palë këpucë të gjata me takë.

Nuk ka rëndësi se çfarë vishni, ajo që është e sigurt është dita që duhet të tërhiqeni nga ndalimet dhe të provoni trendin që do të tërheq vëmendjen.

Frymëzohuni nga veshjet e stilit të rrugës pavarësisht se keni planifikuar një drekë, një koktejl ose diçka më argëtuese.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fashion

FOTOT- Modelja e famshme nuk ndalet/ Shfaqet më seksi se kurrë me bikini

Publikuar

-

Nga

Modelja e famshme Emily Ratajkowksi ka ndezur rrjetin teksa ka pozuar me rroba banjo duke treguar edhe një herë linjat e saj perfekte. Modelja ka publikuar këtë veshje që është pjesë e koleksionit më të ri të saj dhe duket tejet seksi teksa i reklamon ato. Bukuroshja duket se ka gati linjën e saj të […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Sfida më e re që po “pushton” Instagramin/ Si të ktheni jastëkun në fustan

Publikuar

-

Nga

Personazhet e njohur dhe kryesisht bloggeret kanë realizuar sfidën më të fundit të ‘Instagram-it’. Angelina Kotorri, Sarah Berisha janë disa nga bloggeret që e “përqafuan” menjëherë këtë sfidë. Të “veshësh” jastëkun e gjumit me një rrip në mes dhe çantën në krahë, është trendi më i fundit në rrjetet sociale. Me jastëkët shumëngjyrësh, gotat e […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

Ideali i bukurisë po ndryshon në vitin 2020/ Kopertinat e revistave të njohura e vërtetojnë këtë

Publikuar

-

Nga

Edicioni i shkurtit i  revistës Glamour u publikua me 11 kopertina. Gratë që më parë as nuk mund të ëndërronin të futeshin në kopertinën e parë të një reviste të modës disa vjet më parë, u bënë fytyrat e reja të  Glamour. Dhe guximi i tyre, tiparet unike dhe bukuria jo-moderne tani po pushtojnë rrjetet […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: