Connect with Us

Producentët bëjnë për të qarë aktoren e famshme/ I kërkuan të filmonte nudo

Kryesore Show Biz

Producentët bëjnë për të qarë aktoren e famshme/ I kërkuan të filmonte nudo

Publikuar

-

Sarah Jessica Parker është një aktore dhe fituese e shumë çmimeve, karriera e të cilës ka zgjatur dhjetëvjeçarë duke përfshirë televizionin, filmin dhe teatrin, për të mos përmendur projektet e saj sipërmarrëse, si parfumet e saj dhe koleksionet e këpucëve.

Por kur ajo ishte më e re, si shumë aktore, ajo nuk ishte e imunizuar ndaj presioneve të përdorimit të seksualitetit të saj në shesh-xhirim.

Kohët e fundit, në një intervistë ajo ndau një incident me një grup filmi që bëri atë ” për të qarë” nga presioni për të hequr rrobat.

Në një intervistë me People, ylli i Hollivudit tha se kishte kaluar një moment mjaft të vështirë herët në karrierën e saj.

“Nuk e di nëse kam pasur besim ose nëse kisha njerëit e duhur përkrah të cilët më këshillonin. Por unë mora guximin për të mbrojtur veten. Kishte kaq shumë presion për mua që të xhirohesha pa rrob”, tha ajo, duke shtuar se ekipi i saj erdhi për të dhe e bëri të qartë se ajo nuk kishte pse të bënte diçka nëe ajo nuk donte.

“Agjenti im [Kevin Huvane i CAA-s] dërgoi një makinë dhe një biletë avioni dhe tha:” Nëse dikush të detyron të bësh diçka që nuk të pëlqen të bësh,mos e bëj.

“Duke pasur parasysh se çfarë po ndodh tani në Hollivud dhe historitë që po dalin në sipërfaqe, e di sa me fat jam se kam patur dikë përkrah- në këtë rast, një burrë – i cili mbajti anën time “./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: