Connect with Us

Ylli Baka tregon zhgënjimin: Si ma punoi pas shpine Cekja e Beratit

Kryesore Show Biz

Ylli Baka tregon zhgënjimin: Si ma punoi pas shpine Cekja e Beratit

Publikuar

-

Këngëtari Ylli Baka ka rrëfyer mbrëmjen e sotme disa detaje nga jeta e tij.I ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, këngëtari tregoi dhe zbuloi se si funksionojnë pazaret për koncertet ku ata këndojnë dhe pranoi se shumë prej kolegëve ia kanë “futur” dhe kanë marrë para në kurriz të tij.Ai tregoi një histori me humoristin Cekja i Beratit i cili i kishte thënë se kishte mbyllur një koncert me 500 mijë lekë të vjetra për të por pa e ditur se personi që e kishte telefonuar ishte Bes Kallaku, të cilit i kishte kërkuar 1 milionë lekë të vjetra për Ylli Bakën./CNA

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: