Connect with Us

Modelja trajnoi bashkëshortin e saj për të puthur/ ‘Është përmirësuar goxha’

Kryesore Show Biz

Modelja trajnoi bashkëshortin e saj për të puthur/ ‘Është përmirësuar goxha’

Publikuar

-

Ata kanë qenë të martuar që prej vitit 2010 dhe vazhdojnë të jenë po njëlloj të dashuruar.

Bëhet fjalë për modelen amerikane Ashley Graham e cila ka treguar së fundmi se ka qenë ajo që trajnoi bashkëshortin e saj se si të puthte mirë.

Bukuroshja 30-vjeçare e cila njihet si modele e përmasave “Large” zbuloi se bashkëshorti i saj Justin në fillim nuk dinte të puthte, por që prej fillimit është përmirësuar goxha.

Ajo tregon:

‘’Puthja që më dha ishte shumë e lagësht dhe e keqe. Ai nuk dinte të puthte, mirëpo tani puth aq mirë sa që unë e kam harruar si puthte në fillim.”

Ylli i kompanisë “Sports Illustrated” shtoi se sekreti i tyre për një martesë të mirë është se ata nuk qëndrojnë larg njëri-tjetrit për më shumë se dy javë./CNA.al

 

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: