Connect with Us

Foto/ Justin Bieber shfaqet me një bionde në krah

Kryesore Show Biz

Foto/ Justin Bieber shfaqet me një bionde në krah

Publikuar

-

Pa kaluar dy javë që nga ndarja e tyre, e cila u komentua shumë nga media rozë, dhe Justin Bieber shfaqet sërish me një bionde në krah.

Edhe pse ditët e fundit ai është fotografuar i dëshpëruar, ka mjaftuar një mbrëmje në shoqërinë e disa vajzave, për të harruar se kush është Selena Gomez.

24-vjeçari dukej në formë shumë të mirë dhe i buzëqeshur është shfaqur pranë një vajze bionde, identiteti i së cilës nuk është zbuluar.

Ajo nuk e fshehte dot emocionin, ndërsa ishte shumë e buzëqeshur. Gjithashtu ishte e vështirë të mohoje ngjashmërinë e saj me ish-in e Bieber, modelen Sofia Richie.

Ata kanë shijuar një mbrëmje me pije dhe muzikë të mirë, por se çfarë ka ndodhur më pas, askush nuk e di./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: