Connect with Us

Foto/ Gigi gjen “dashurinë” e re te ylli i Formula 1

Kryesore Show Biz

Foto/ Gigi gjen “dashurinë” e re te ylli i Formula 1

Publikuar

-

Pak ditë më parë, çifti i njohur Gigi Hadid dhe Zayn Malik njftuan ndarjes e tyre pas 2 vitesh lidhje së bashku.

Edhe pse nuk kanë kaluar shumë që prej lajmit të bujshëm, modelja e njohur duket se e ka marrë menjëherë veten dhe ka filluar të gjejë “dashurinë” e re.

Pas xhirimit të një reklame për Tommy Hilfiger, Gigi thuhet se ka nisur flirtimin me yllin e Formula 1, Lewis Hamilton.

Burime pranë çiftit kanë treguar për Metro, se të dy kanë filluar të shkëmbejnë mesazhe flirtuese dhe gëzojnë një simpati me njëri-tjetrin.

Kjo nuk është hera e parë që Gigi dhe Lewis përflitet për një lidhje mes tyre pas vitit 2015, kur të dy thuhej se ishin bashkë pas ndarjes së modeles nga Cody Simpson.

Epo, duket se për pak kohë do të kemi një çift të ri në Hollywood./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: