Connect with Us

Fotot që mund të “trondisin” familjen mbretërore!

Kryesore Show Biz

Fotot që mund të “trondisin” familjen mbretërore!

Publikuar

-

Ka mbetur pak më shumë se 1 muaj nga dasma dhe për Meghan Markle duket se përsëri nuk ka qetësi.  Nga sot në revistën “Chi” do të publikohen disa foto që do të vënë në siklet bashkëshorten e ardhshme të Princ Harryt të Anglisë. Meghan në këto foto duket në disa skena të nxehta vetëm me të brëndshme në një episod të CSI: New  York. Ndërsa në një tjetër foto shfaqet me një pistoletë në dorë gjatë disa prove për seritë “Fringe”.

Pra nuk mjaftojnë vetëm skenat pikante që dolën nga seritë e “Suits” por duheshin edhe këto të tjerat. Mbretëresha Elisabetta duket se nuk e ka patur shumë me qef këtë bashkim por ajo e ka konfirmuar zyrtarisht dhe ka dhënë  dakordësinë e saj për këtë martesë.

E shkuara po e ndjek gjithandej Megahan Markle edhe pse ajo ka qënë vetëm një aktore dhe në ato skena ka qënë duke bërë thjesht punën e saj.

Gjithsesi çifti pavarësisht thashethemeve po shkojnë përpara me përgatitjet e dasmës shpenzimet e së cilës deri tani kanë shkuar në 600 mijë euro.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: