Connect with Us

Nora Istrefi nuk di të gatuajë, dhe këtë gjë na e tregoi i shoqi

Kryesore Show Biz

Nora Istrefi nuk di të gatuajë, dhe këtë gjë na e tregoi i shoqi

Publikuar

-

Robert Berisha, muzikanti i njohur dhe bashkëshorti i këngëtares Nora Istrefi ka qenë i ftuar ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë” ku ka shpalosur aftësitë e tij në kuzhinë.

Por gjatë bisedës me moderatoren Arjola Shehu, Roberti nuk ka ngurruar t’i nxjerrë bojën bashkëshortes së tij në lidhje me gatimin, duke theksuar se ajo nuk di aspak të gatuajë.

I pyetur për aftësitë e Norës në kuzhinë, ai është përgjigjur: “Jo, Nora nuk gatuan fare se nuk di të gatuajë mirë. Ushqehemi kryesisht jashtë sepse jemi shumë të zënë dhe drekën zakonisht e hamë tek mami. Por unë gatuaj më shpesh.”

Ndërsa përsa i përket ushqimit të vogëlushes së tyre Renee, ai rrëfeu se ata kanë punësuar dikë.

“Për Renee-në kujdeset një dado edhe për ushqimin, pasi ne jemi të zënë.”-shpjegoi ai.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: