Connect with Us

Njihuni me profesionin e ri të Albërie Hadërgjonaj!

Kryesore Show Biz

Njihuni me profesionin e ri të Albërie Hadërgjonaj!

Publikuar

-

Është një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare. Albërie Hadërgjonaj nuk është vetëm ajo këngëtarja që njihni. Ndryshe nga koleget e saj të estradës, Albëria ka vendosur të këtë dhe një profesion tjetër. Atë të agjentes së shitjes!

Me anë të një publikimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka postuar një shkrim të kësaj agjensie, ku tregon se kush është dhe çfarë bën.

Përbri saj ajo shkruan: “Pak për mua, do të doja të falendëroja gjithësecilin prej jush që më ka mbështetur në çdo mënyrë.  Duke qenë pjesë e këtij programi më bëri të merrja pjesë në trajnimet më të mira të jettës sime. Jam këtu për ti treguar çdo gruaje që vjen në këtë vend të mahnitshëm të mos frikësohet se nuk mund t’ja dalë”./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: