Connect with Us

Foto/ Ami dhe Ermali surprizojnë Rezarta Shkurtën

Kryesore Show Biz

Foto/ Ami dhe Ermali surprizojnë Rezarta Shkurtën

Publikuar

-

Çifti i njohur i showbizz-it Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë surprizuar këtë mëngjes këngëtaren Rezarta Shkurta.

Lajmin e bën të ditur vetë Rezarta nëpërmjet një postimi në Instagram. Ami dhe Ermali i kanë dërguar një buqetë me lule dhe një letër ku i shprehin mirënjohjen mikeshës së tyre, për setin fotografik të Sias, vogëlushes së tyre të realizuar nga ‘Hera Company”, e Rezartës.

“Faleminderit që me zbukuruat dy herë mëngjeset. Të parin kur me sollet dy engjëjt tuaj, dhe së dyti për këtë surprizë të bukur. Ju dua shumë Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi”, ka shkruar ajo në diçiturën e fotos./CNA.al

 

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: