Connect with Us

Këngëtari rrëfen episodin e frikshëm: Maskat me automatik ndaluan autobusin

Kryesore Show Biz

Këngëtari rrëfen episodin e frikshëm: Maskat me automatik ndaluan autobusin

Publikuar

-

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në studion e emisionit BOOM ka qenë kantautori i njohur i hitit “Më lër të fle”, i cili ka rrëfyer një episod jo fort të këndshëm që i ka ndodhur në vitin 1997, gjatë koncerteve me Aleksandër Gjokën. Redon Makashi ka treguar se atë kohë dy këngëtarët zhvillonin koncerte rreth vendit dhe një mbrëmje autobusi i tyre po kalonte në Krrabë. Papritur, disa persona me maska dhe me automatikë i kishin ndaluar dhe ishin futur në automjet që t’i kontrollonin. Kjo skenë i kishte frikësuar mjaft ata të dy.

“Si kemi shpëtuar! U futën brenda dhe filluan kontroll. Ne ishim të ulur. U afrua njëri nga ata dhe tha: ‘Uuu Sandër Gjoka. O Sandro nuk me njef ti mua? Sandri kështu: ‘Po ku të njof ty o vëlla ti je me maskë.’” – tha Redoni duke qeshur e duke e kaluar kështu me humor përjetimin e frikshëm që u ishte dashur të kalonin në vitin 1997./CNA

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: