Connect with Us

Çdo foto që kishte me Gigin, Zayn e fshiu nga Instagrami

Kryesore Show Biz

Çdo foto që kishte me Gigin, Zayn e fshiu nga Instagrami

Publikuar

-

Zayn Malik u frymëzua nga Taylor Swift mesa duket, pasi  fshiu çdo foto të tij në faqen e Instagram-it, duke përfshirë çdo foto që kishte në ish-të dashurin e tij Gigi Hadid. Pastrimi i fotove ishte një shenjë e qartë që albumi i tij i dytë është duke dalë menjëherë? Koha do të na tregojë të gjithëve.

Hadid, e cila e ndiqte dhe e pëlqente Instagramin e tij dhe pas ndarjes, po vazhdon ta ndjekë edhe pse ai nuk e ka ndjekur atë nga dita e ndarjes së tyre.

Ndryshe nga Swift, e cila pastroi të gjitha profilet e saj të mediave sociale përpara se të lëshonte albumin e saj të ri, Zayn nuk ka bërë të njëjtën gjë në Twitter. Deklarimi i tij i ndarjes  me Hadidin mbetet aty.

Na mbetet vetëm të presim se çfarë do bëjë më tej Zayn./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: