Connect with Us

Ndërsa bënte twerk, këngëtarja shqiptare goditet nga vëllai

Kryesore Show Biz

Ndërsa bënte twerk, këngëtarja shqiptare goditet nga vëllai

Publikuar

-

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithmonë se e dashuron twerk-un. Ajo vazhdimisht publikon në rrjetet sociale video duke bërë twerk para pasqyrës, ku bien dukshëm në sy format e saj bombastike.

Dje këngëtarja ka qenë në shtëpi duke kërcyer para pasqyrës dhe duke bërë twerk. Në ato momente në shtëpi ishte edhe vëllai i saj, i cili gjithashtu është ngritur dhe ka filluar të kërcejë.

Bebe ka nxituar të kap momentin kur vëllai kërcen, por më pas e ka drejtuar kamerën nga vetja ku shfaqet duke bërë twerk para pasqyrës. Pikërisht në këtë moment, i vëllai si një mashkull tipik shqiptar, e ka qëlluar me jastëk. Me sa duket herës tjetër Bebe duhet të sigurohet mirë që vëllai nuk është në shtëpi për të bërë twerk para pasqyrës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: