Connect with Us

Ra nga kati i 14-të i pallatit/ Prindërit e modeles mendojnë se është vrarë

Life Style

Ra nga kati i 14-të i pallatit/ Prindërit e modeles mendojnë se është vrarë

Publikuar

-

Familja e një modeleje 18-vjeçare holandeze, e cila ra nga kati i 14 i një pallati në Kuala Lumpur duke humbur jetën, kanë reaguar duke thënë se vajza e tyre është vrarë.

Ivana Smit, e cila do të merrte pjesë në “Next Top Model” të Belgjikës u gjet e vdekur, pa rroba, teksa kishte rënë nga pallati në dhjetorin e vitit të kaluar.

Policia malajziane e klasifikoi tragjedinë si vdekje e papritur, aksident ose vetëvrasje.

Por së fundmi, ka reaguar familja e 18-vjeçares duke pretenduar se ajo është vrarë. Xhaxhai i modeles është shprehur: “Ajo kishte botën në këmbët e saj. Ne nuk besojmë se ajo ka vrarë veten apo vdiq si pasojë e një aksidenti. Ajo na kishte premtuar se do të ishte në Belgjikë në finalen e “Next Top Model”, por u kthye në arkivol”.

Familja tashmë ka angazhuar një ish-detektiv policie për të hetuar vdekjen e modeles.

Ivana e kaloi natën me amerikanin Alex Johnson, 44 vjeç dhe bashkëshorten e tij Luna, 31 vjeç. “Daily Mail” shkruan se të tre e njohin njëri-tjetrin dhe kanë kaluar një natë intime së bashku teksa ishin të alkoolizuar.

Ndërkohë, në pamjet e kapura nga kamerat e sigurisë, teksa ishin duke u futur në ashensor, 18-vjeçarja duket në gjendje të dehur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Shtiren sikur nuk iu intereson asgjë/ Këto shenja të horoskopit janë më të afeksionuara në një marrëdhënie

Publikuar

-

Nga

Ujori Ujori ka tendencën të largohet pasi përfshihet shumë emocionalisht. Ata janë të mirë në maskimin e emocioneve të tyre duke përdorur logjikën.  Ujorët kanë frikë se mos lëndohen, kështu që ata racionalizojnë duke kufizuar sa të prekshëm janë, duke mos kuptuar se kjo ndikon në aftësinë e tyre për t’u lidhur me të tjerët. […]

LEXO TE PLOTE

Kuriozitete

Si të mbroni sytë nga kompjuteri apo telefoni/ 10 këshillat që duhet të keni parasysh

Publikuar

-

Nga

Njerëzit që qëndrojnë shumë kohë para telefonit apo kompjuterit rrezikojnë të kenë probleme serioze me shikimin. Dy orë në ditë para monitorit mund të shtohen seriozisht problemet e shikimit dhe gjysma e orëve që kalohen para kompjuterit në punë ose në shtëpi mund ta kalojnë orarin zyrtar të 8 orëve. Për këtë arsye “American Academy […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

E pangopur me s*ks/ Rrëfehet 28 vjeçarja: Kam shkuar me 130 meshkuj

Publikuar

-

Nga

Prindërit e saj u ndanë kur ajo ishte 13 vjeç dhe nëna e saj u shpërngul. Babai i saj punonte si shofer taksie, kështu që shpesh ishte në shtëpi vetëm, duke u ndierë e vetmuar dhe e izoluar. Frankie humbi virgjërinë e saj në moshën 14 vjeç dhe më pas vazhdoi të ketë një lidhje […]

LEXO TE PLOTE