Connect with Us

Si lanë gjë pa i thënë njëri-tjetrit/ Kastro Zizo tregon të vërtetën e sherrit me Denis Dyrnjanë [VIDEO]

Showbizz

Si lanë gjë pa i thënë njëri-tjetrit/ Kastro Zizo tregon të vërtetën e sherrit me Denis Dyrnjanë [VIDEO]

Publikuar

-

Këngëtari i njohur Kastro Zizo dhe gazetari i Top Channel, Denis Dyrnjaja janë përfshirë para disa ditësh në një “zënkë” të ashpër me njëri-tjetrin në rrjetet sociale dhe e gjitha kjo nisi pasi Denisi ishte i ftuar në emisionin e pasdites në Top Channel dhe pas dy ditësh gazetari Dyrnjaja ka reflektuar duke u shprehur se vëmendja dhe përhumbja janë si urrejtja dhe dashuria që ndahen nga një perde e hollë.

Kastro Zizo ka qenë ditën e sotme i ftuar në emisionin, Kripë dhe Piper me Alfion dhe Indritin. Veç gatimit dhe humorit, Kastro iu përgjigj dhe pyetjes perse u përplas me Denis Dyrnjanjë.

“Denisi është shoku im dhe nuk jam përplasur asnjëherë. Është një shaka që bëmë publikisht ”, u shpreh Kastro Zizo duke qeshur. /INTV

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Showbizz

“Një princeshë në karantinë”/ Françeska Jaçe ngre temperaturat me videon e nxehtë

Publikuar

-

Nga

Modelja e njohur Françeska Jaçe ka tërbuar Instagramin teksa ka publikuar një video shumë të nxehtë.  Me veshje intime dhe qëndrim mjaft seksi, Franceska ka lënë të gjithë fansat e saj gojëhapur. “Një princeshë në karantinë”, shkruan ajo krahas videos. Menjëherë rrjeti është mbushur plot komente komplimentuese drejt saj.Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Me bikini të kuqe flakë/ Zaimina Vasjari “tërbon” ndjekësit

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja Zaimina Vasjari është një nga vajazt më seksi të shoëbizit shqiptar. Ajo di të rrëmbejë vëmendjen e të gjithë ndjekësve të saj me fotot e nxehta që publikon shpesh në rrjetet sociale. Së fundi Zaimina ka vendosur të vijë me një pozë ‘të nxehtë’, veshur me bikini të kuqe. Duke nxjerr në pah hiret […]

LEXO TE PLOTE

Showbizz

FOTOT-Rita Ora provokon ndjekësit/ Publikon fotot me bikini nga karantina

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora tashmë është bërë e parezistueshme në rrjetet sociale.  Rita ka publikuar disa foto ku shihet teksa merr rreze dielli me bikini. Këngëtarja ka treguar dhe një herë linjat e saj perfekte. Pavarësisht se jemi në kohë pandemie Rita ka arritur të kontrrollojë kilet e tepërta dhe këtë e vërtetojnë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: