Connect with Us

Tha se dëshironte të linte veten shtatzënë/ Kastro Zizo bën shpjegimin e çuditshëm! Ironi për ish-bashkëshorten? [VIDEO]

Kryesore Show Biz

Tha se dëshironte të linte veten shtatzënë/ Kastro Zizo bën shpjegimin e çuditshëm! Ironi për ish-bashkëshorten? [VIDEO]

Publikuar

-

Kur përmendim Kastro Zizon menjëherë na vjen në mendje një personazh shumë karizmatik dhe pikant njëkohësisht. Padyshim batutat e tij dhe mënyra e drejtpërdrejtë e komunikimit shpesh herë na ka bërë të mendojmë se “nuk i plas fare”, por po të futesh më në brendi të deklaratave të tij kupton se disa gjëra “mund” të kanë shpjegime.

I ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper”, Kastro ka “zbardhur” një deklaratë që bëri para disa ditësh në rrjetin social Instagram.

brenda_lajmit_shtatzania.jpg

“Dua të lë veten shtatzënë të pjell dhe në fund t’i bëj vetes moral për kontraceptivët”, ka shkruar Kastro. Të gjithë menduan se ky status mund të ishte bërë thjesht për shaka, por në të vërtetë ky status për këngëtarin nuk është thjeshtë shaka, por ka edhe një shpjegim shumë të çuditshëm.

“Autori ka dashur të thotë ose më saktë të shkojë përtej gjendjes meta fizike…”, sërish e vështirë për ta kuptuar atë që ka dashur të thotë autori, por mos vallë ky status thumbon edhe ish-bashkëshorten e tij? Gjithsesi këtë gjë nuk mund ta themi me siguri.

“Imagjino lë shtatzënë veten dhe pjell, do thuash ti që ne meshkujt nuk pjellim?! Ka një mënyrë tjetër pra… oooop e nxjerr, braktis veten tënde dhe nis ciklin nga e para me të njëjtat kujtime”, ka thënë Kastro në emisionin “Kripë dhe Piper”.

Sërish një deklaratë shumë e vështirë për ta kuptuar atë që ka dashur të thotë autori!

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Punoi: Elton CARA

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: