Connect with Us

Krizë mes Donald dhe Melanie Trump?/ Ja detajet tronditëse që sqarojnë çdo gjë

Kryesore Show Biz

Krizë mes Donald dhe Melanie Trump?/ Ja detajet tronditëse që sqarojnë çdo gjë

Publikuar

-

Tashmë u bë kohë që në media të ndryshme flitet që Donald Trump dhe Melanie Trump janë ndarë me njëri tjetrin pavarësisht se jetojnë në një shtëpi. Ata as nuk hanë as nuk flenë dhe nuk kalojnë aspak kohë të lirë së bashku. Kështu shkruan “Washington Post” e cila ka zbuluar disa detaje mjaft tronditëse përsa i përket jetës së çiftit.

Prestigjozja shkruan se ata flenë në dhoma të ndara dhe ai kur zgjohet në orën 5:30 të mëngjesit ndez televizorin ose qëndron në telefon duke shkruar në Twitter në lidhje me situatat politike. Ndërsa Melanie thjesht ngrihet më vonë dhe merret vetëm më të birin. Një mik i presidentit Trump u shpreh se edhe kur shkojnë me pushime, Trump vetëm takon zyrtarë të larte dhe ndonjëherë luan edhe golf.

Pas aludimeve që dolën disa ditë më parë zëdhënsja e Shtëpisë së Bardhë u shpreh se asgjë nuk është e vërtetë dhe se çifti presidencial kalojnë shumë darka së bashku. Fakti që Melanie është shumë e mbyllur kohët e fundit e shprehu edhe Zonja e Parë e Francës pas takimit që patën. Thuhet se edhe mardhënia me vajzën e madhe të Trump , Ivanka dhe Melanie është zbehur shumë dhe ata nuk kanë raportin që kishin disa kohë më parë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: