Connect with Us

“Ertugrul” Me vdekjen e “Halimes” një tjetër femër zë vendin e saj…

Life Style

“Ertugrul” Me vdekjen e “Halimes” një tjetër femër zë vendin e saj…

Publikuar

-

Pas vdekjes se Halime, në fisin Kayi ka pllakosur dhimbja.

Osman, ende i porsalindur qan pasi nuk ka kush ta ushqejë.

Zgjjidhja e vetme në këtë situatë dëshpërimi per Ertugrul është të gjejë një grua e cila do mund ta ushqejë atë.

Personazhi më i ri që do të zëvendësojë Halimen dhe do të bëhet nëna e gjirit për Osman Gazi është pikërisht kjo grua e cila ka ardhur me një qëllim në kamp.

Përveçse nëna e gjirit e Osman Gazi ajo do të bëhet edhe partnerja e re e Ertugrul. Por si arriti ajo të vijë në kamp? A fshihet dikush pas saj? Mbetet për t’u zbuluar…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kuriozitete

Takimi me shpirtin binjak/ Kjo është mosha kur do të njihni dashurinë e jetës tuaj sipas astrologjisë

Publikuar

-

Nga

Dashi Dashi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit rreth moshës 25 vjeç; një kohë kur ajo është e pjekur dhe po përpiqet të kuptojë veten. Kjo është gjithashtu një kohë thelbësore për shoqen e tij për ta parë saktësisht ashtu siç është. Demi Demi do ta takojë shoqen e tij të shpirtit ne […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Vajzat e jetimores marrin lajmin tronditës/ Zbuloni se çfarë do të ndodhë sot në serialin “Lule të vetmuara”

Publikuar

-

Nga

Ejlyl gjatë operacionit sheh në ëndërr të gjitha të këqijat që ka kaluar prej Kemalit. Doktori njofton Nazanin se Defne duhet të bëhet operacion. Nazan dhe Defne tronditen. Nazan i premton Defnes se do të bëjë të pamundurën që ajo të shërohet. Ejlyl dhe Songyli dalin nga operacioni. Shoqet e shokët i presin mes lotësh. […]

LEXO TE PLOTE

Life Style

Horoskopi sipas Paolo Fox/ Parashikimi për ditën e parë të muajit Prill, dashuria në fokus

Publikuar

-

Nga

Dashi Dita e sotme do të jetë veçanërisht e ndërlikuar për të lindurit në këtë shenjë, jeni bërë shumë të padurueshëm, si të gjithë të tjerët në këtë periudhë. Në ditët qendrore të javës, astrologu rekomandon të qetësoheni. Sa i përket dashurisë, këshilla është të tregoheni të kujdesshëm. Demi Venusi në hapësirën tuaj zodiakale ushqen […]

LEXO TE PLOTE