Connect with Us

Foto/ Pasi u nda nga i dashuri, Ariana ka dy llafe për ti thënë

Kryesore Show Biz

Foto/ Pasi u nda nga i dashuri, Ariana ka dy llafe për ti thënë

Publikuar

-

Ndarja e tyre erdhi papritur! Ariana Grande dhe Mac Miller pas dy vitesh vendosën të ndaheshin, dhe shkak u bë karriera dhe jeta shumë e zënë e të dyve.

Ariana ishte ajo që vendosi të flasë dhe e cilësoi Mac si një ndër shokët e saj më të mirë.

 “Përshëndetje! Ky është një nga miqtë e mi më të mirë në të gjithë botën dhe ndër më të preferuarit në planet, Malcolm Mccormick. E respektoj dhe e adhuroj pafund si dhe jam e lumtur që e kam atë në jetën time në çfarëdolloj forme, në çdo kohë pa u penduar se si marrëdhënia jonë po ndryshon dhe se çfarë ka rezervuar universi për ne.”u shpreh Ariana gjatë postimit që bëri në Instastory.

“Dashuria pa kushte nuk është egoiste. Është të duash më të mirën për dikë edhe pse për momentin, kjo e mirë nuk je ti.”, përfundon Ariana.

Shpresojmë se çdo histori që përfundon të ketë kaq mirëkuptim siç ka kjo e Arianës dhe Mac./CNA.al

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kryesore Show Biz

“S’ka fjalë për ta përshkruar”/ Jonida Maliqi i kushton fjalët e veçanta babait të saj për ditëlindje

Publikuar

-

Nga

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, shpesh poston foto ose video nga përditshmëria e saj në rrjetet sociale. Së fundmi ajo ka treguar se këtë të hënë i ati i saj feston ditëlindjen. Me rastin e kësaj dite të veçantë, Jonida ka zgjedhur të publikojë një foto me të atin. Në foton në fjalë këngëtarja po i […]

LEXO TE PLOTE

Kryesore Show Biz

“Emmy Awards”/ Cilët ishin filmat që “mrekulluan” botën dhe fituan çmimet e rëndësishme

Publikuar

-

Nga

“Emmy Awards” ka “gozhduar” përpara ekranit fansat e filmave ku mbrëmjen e djeshme morën çmimet më të rëndësishme. Ceremonia dedikuar prodhimeve më të mira filmike, kishte eventin e 71-të dhe sigurisht  në të nuk munguan çmimet. Ceremoninë që u mbajt në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles shpalli fitues në kategorinë “Filmi më i […]

LEXO TE PLOTE

Fashion

“Konkurrenca ishte e fortë”/ “Emmy Awards”, zbuloni kush ishin të veshurat më bukur në tapetin e kuq

Publikuar

-

Nga

Mbrëmjen e djeshme në Teatrin Microsoft në qendër të Los Angeles, u zhvillua edicioni i 71-të të “Emmy Awards”. Yjet ishin veshur për të konkurruar njëra-tjetrën fuqishëm në tapetin e kuq ku mes tyre u dalluan Kim Kardashian, Emilia Clarke, Zendaya dhe Mandy Moore te cilat ishin në mesin e të famshmeve që mahnitën me look-un […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: